top of page

     Уже майже рік триває війна на сході України. Бійці, які повертаються з фронту, нерідко потребують допомоги для повернення до буденного життя. На цьому етапі у них та їхніх родин виникають проблеми з державою, що зумовлено як незнанням ними своїх прав, так і перешкодами, які чиняться чиновниками в реалізації соціальних гарантій бійців та їх рідних.

У зв’язку з цим нами створено Громадську організацію «Адвокат захисника вітчизни», діяльність якої буде спрямована на надання правової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

     Мета організації - здійснення правового захисту учасників бойових бій, антитерористичних операцій та членів їх сімей, а також осіб, постраждалих внаслідок проведення антитерористичних операцій, зокрема, надання правової підтримки, а також сприяння реалізації їх прав і свобод, задоволенню суспільних, в тому числі соціальних, економічних, культурних, екологічних, та інших інтересів учасників бойових бій, антитерористичних операцій та членів їх сімей.

 

     Статутом визначено наступні завдання організації:

 

     - юридичний (правовий) захист та підтримка учасників бойових бій, антитерористичних операцій та членів їх сімей, а також осіб, постраждалих внаслідок проведення антитерористичних операцій;

     - матеріальна допомога учасникам бойових бій, антитерористичних операцій та членам їх сімей, а також особам, постраждалим внаслідок проведення антитерористичних операцій;

     - матеріальна підтримка членів Громадської організації;

     - соціальний захист учасників бойових бій, антитерористичних операцій та членів їх сімей, а також осіб, постраждалих внаслідок проведення антитерористичних операцій;

     - сприяння захисту законних прав та інтересів учасників бойових бій, антитерористичних операцій та членів їх сімей, а також осіб, постраждалих внаслідок проведення антитерористичних операцій, підвищення рівня їх знань про законні права та інтереси;

     - співпраця з іншими громадськими об'єднаннями, в тому числі і міжнародними, з метою обміну досвідом, а також захисту законних прав членів Громадської організації;

     - представництво інтересів учасників бойових бій, антитерористичних операцій та членів їх сімей, а також осіб, постраждалих внаслідок проведення антитерористичних операцій в органах державної влади, місцевого самоврядування та в інших організаціях, установах та підприємствах різних форм власності.

Жменяк Юрій Юрійович

 

   Адвокат, виконавчий директор Громадської організації «Адвокат захисника вітчизни».

         Досвід представництва інтересів фізичних, юридичних осіб та органів влади в судових органах більше 14 років.

    З 2007 року по 2013 рік, як посадовець Секретаріату Президента України та Міністерства юстиції України, - представник інтересів Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції в судах України.

З 2013 по 2014 рік директор Департаменту судової роботи Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

 Філіпчук Олександр  Георгійович

 

      Народився у м. Заставна (Чернівецька область)  -  15 жовтня 1978р.
     З 1995 року по 2000 рік навчався у Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  який закінчив з відзнакою і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародні відносини» та здобув кваліфікацію магістра міжнародних відносин.
    
У 2007 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародне право» та здобув кваліфікацію юриста – міжнародника.

   З 2001 року по 2004 рік – працював у Міністерстві закордонних справ України на посадах аташе, третього секретаря. Очолював секретаріат Першого заступника міністра та заступника міністра.

   З 2004 року по 2006 рік – працював у Консорціумі «Індустріальна Група».

   З 2006 року по 2010 рік – працював у Секретаріаті Президента України на посадах завідувача відділу,  заступника керівника Головної служби зовнішньої політики - керівника департаменту двостороннього співробітництва, заступника керівника Головної  служби з питань міжнародного співробітництва - керівника департаменту двостороннього співробітництва.

        У 2008 році присвоєно дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посланника другого класу. У 2009 році присвоєно третій ранг державного службовця.

     З вересня 2010 р. по січень 2013 р. працював на посаді заступника директора ТОВ «Міжнародна юридична агенція».

        З лютого 2013 р. є радником Голови ТОВ «Грант Торнтон».


 

Галущенко Герман Валерійович

 

     Народився 1 травня 1973 року

 

   У 1995 рік закінчив юридичний факультет Львівського державного університету за спеціальністю правознавство; 2001 рік – Українська академія зовнішньої торгівлі, факультет: менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.Вчене звання: Кандидат юридичних наук, заслужений юрист України. Ранги та відзнаки: дипломатичний ранг – Надзвичайний і Повноважний посланник II класу, третій ранг державного службовця. 2002р. – нагороджений почесною грамотою Міністра закордонних справ України; 2003р. – нагороджений почесною грамотою Президента України; 2009р. – орден «Данила Галицького». Мови: українська, російська, англійська.

    З 1994 року по 1996 рік – виконуючий обов’язки помічника прокурора м. Львова, помічник прокурора м. Львова.

     З 1996 року по 1997 рік – аташе, третій секретар договірно-правового управління МЗС України.

    З 1996 року по 2002 рік – Представник України в комітеті Ради Європи по боротьбі з корупцією.

   З 1997 року по 2005 рік. працював на різних посадах у Адміністрації Президента України.

   З 2005 року по 2010 рік – завідувач відділу Секретаріату Президента України.

    З 2011 року по липень 2013 року  – директор департаменту судової роботи Міністерства юстиції України.

   З Липня 2013 року по березень 2014 ркоу – виконавчий директор з правового забезпечення  ДП НАЕК «Енергоатом» 2004 – по т/ч   доцент кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету.

bottom of page